piątek, 28 stycznia 2011

Poranne pstrykanie.

Dni stają się zauważalnie dłuższe z czego Lud Pracujący skwapliwie korzysta wodząc za oknem zamglonym wzrokiem. Lud Chorujący załapuje się natomiast na prawdziwe poranne iluminacje... Tak więc zapraszam na kilka klatek z cyklu "okno z widokiem", namawiając jednocześnie do maksymalizowania rozmiarów zdjęć, celem wydobycia ich maksymalnych walorów estetycznych:)

W oddali Królowa Polskich Rzek.


A teraz patrzymy w lewo:

A na koniec dokumentacja postępu prac i dokonań Lubego w dziedzinie elektryki stosowanej:) (metoda na wiercenie dziur w ścianie nad pościelą? Żona odpala odkurzacz i zasysa cały pył bezpośrednio w czasie wiercenia, można też ewentualnie przyklejać koperty do ściany...)


Miłego dnia!

8 komentarzy:

 1. aa tu były te kabelki, szukałam na wcześniejszym zdjęciu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne widoczki z okien :)
  Postępy w Waszym remoncie są niesamowite,
  cały czas z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam :).Niezla metoda wiercenia,musze wyprobowac :).Podziwiam tempo prac.My mieszkamy w domu od roku,nie musielismy wszystkiego remontowac,a niestety jeszcze mnostwo rzeczy mamy w kartonach.Szczegolnie ksiazki,bo regalow jeszcze brak.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. wow! a ja tak nie lubię zimy...

  OdpowiedzUsuń
 5. No pięknie,pięknie. Dawno nie zaglądałam a tu taki efekt. Mam dziś pytanie: czy pamiętacie może jakich specyfików używaliście do podłogi po wycyklinowaniu? Lakiery itp? Właśnie planujemy cyklinowanie :)
  Pozdrawiam i miłego mieszkania:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne macie widoki z okna :)
  a kącik sypialniany... mmmm... chcę jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, widoki za oknem zdecydowanie do pozazdroszczenia!!! Zresztą widoki wewnątrz mieszkania też coraz konkretniejsze. Sypialnia bardzo klimatyczna, a jeszcze to okno...
  Czekam na ciąg dalszy.
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 8. miesiąc minął... co tam u was?

  OdpowiedzUsuń