niedziela, 6 kwietnia 2014

Nowy początek.

Tak jak pisałam w poprzednim poście i co potwierdza archiwum bloga, prace remontowe w makroskali w naszym m dobiegły szczęśliwego końca. Nadszedł czas by rozwinąć skrzydła, dać upust fantazji i zająć się urządzaniem i dekorowaniem naszych odnowionych kątów. Cierpliwych i wytrwałych czytelników serdecznie zapraszam na brulionsoeasy.blogspot.com, gdzie będę wyjaśniać, że to nie takie proste;)


12 komentarzy:

 1. Powodzenia w dalszym urządzaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i zapraszam na brulionsoeasy.blogspot.com po więcej relacji z urządzania naszego m. pozdrawiam

   Usuń
 2. Ooo mi aż przykro jak jakiś blog dopada...koniec :(
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatecznie bardziej przeprowadzka niż koniec. A że remont genralny skończyliśmy to ja się akurat cieszę:) pozdrawiam serdecznie!:)

   Usuń
 3. Hej, naturalnie że zajrzę na bloga nie ma że boli. Temat mieszkań jest mi szczególnie bliski ostatnio ponieważ szukam mieszkania. Aktualnie z moim mężem uznaliśmy że przejrzymy apartamenty na sprzedaż Wrocław to na tyle duże miasto, że nie powinno być żadnych problemów jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego apartamentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniec remontu.. świetna sprawa. Ja na razie będę z mężem zaczynać, a już mam dylematy. Mamy stary dom ale chyba wolałabym tam okna plastikowe a mąż upiera się, że lepsze będą drewniane. Tyle że pewnie to ja będę musiała o nie dbać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! My jesteśmy dopiero na początku wszystkiego :(
  Po ocieplania polecam firmę docieplajdom. Mają bardzo dobrej jakości materiały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie! Gratuluję! Na pewno przeniosę się na Waszego nowego bloga, bo u nas też już powoli zaczyna być widać koniec :) Oczywiście skończyły nam się zaplanowane pieniądze, ale na szczęście znalazłam świetną opcję pożyczki w internecie na https://credy.pl/ gdzie można wziąć pożyczkę mając jednocześnie kredyt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia w dalszym urządzaniu, jednak jak we wszystkim potrzebne jest na to odpowiednie finansowanie ja w internecie znalazłem i otrzymałem środki na www.epozyczkipozabankowe.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej. Jeśli będziesz jeszcze kiedyś robiła remont, to sprawdź szczegóły dociepleń. Ja ostatnio ociepliłam poddasze i jestem naprawdę pod wrażeniem izolacji, jaką daje wełna mineralna!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, trochę czasu minęło to może jeszcze jakiś remont? ;-)
  Jak będziecie szukać dobrych okien z montażem to zobaczcie na stronę okna Wrocław. Wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń