poniedziałek, 1 marca 2010

Niespodzianki.

Niespodziankom nie ma końca... Jeszcze nie zdążyliśmy w pełni ochłonąć po ostatnich odkryciach, a tu już ze stryszku zerkają na nas kolejne skarby! W weekend (wcześniej nie było okazji) odebraliśmy wiekowy kluczyk do równie wiekowej kłódki, chroniącej wejścia do pomieszczenia na strychu - ot, składzik z maleńkim starym przeuroczym dachowym okienkiem :) W tej kamienicy wszystko jest stare i przeurocze ;) a przy tym obdrapane, zakurzone, sypiące się i "wymagające remontu" hihi... Ale do rzeczy. Z pomieszczenia na stryszku poprzedni właściciele już dawno zabrali większość swoich rzeczy, a w ostatni weekend przy okazji przekazania kluczyka posprzątali resztę. Zostało tylko kilka zakurzonych słoików, rakietek do "kometki" i tym podobnych nikomu niepotrzebnych drobiazgów. Wśród nich przecudnej urody MIEDZIANA MISA tudzież równie urodziwa KOMÓDKA z PRZEUROCZYMI ;) zdobieniami. Komódka naturalnie wymaga renowacji, a jakże;) Misa natomiast już starannie wyszorowana, szlachetnie nadgryziona zębem czasu, zdobi nasz pokój :) Zdjęcia skarbów tradycyjnie - wkrótce.
Ponadto prace idą pełną parą. Rezultaty byłyby nieporównywalnie gorsze gdyby nie pomoc Pana Jacka. (choć wyszło na jaw, że "drań" nie czyta regularnie naszego bloga;) - Dzię-ku-je-my!)
- Apartament na trzecim piętrze opuściła WANNA (!) i kilka pomniejszych żeliwnych śmieci.
- Ścianka działowa rośnie w siłę wzmocniona poprzeczkami i płytami sklejki (z odzysku po poprzednim remoncie - to się dopiero nazywa recykling;) ).
- Okienko do łazienki zamówione - jutro Panowie przychodzą dokonać pomiarów.
- Dziś na oficjalnym posiedzeniu (poleżeniu !? w łóżku z herbatką) rady małżeńskiej podjęto ostateczne decyzje odnośnie rozplanowania punktów świetlnych i gniazdek.

Idziemy naprzód:) Wszystkim odwiedzającym remontowego bloga bardzo dziękujemy za wsparcie, komentarze i czas poświęcony na śledzenie naszych postępów:):) Zapraszamy jak najczęściej! Dobrej nocy.

2 komentarze:

  1. Powodzenia zyczę i czekam na dalsze relacje!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Czyli wszystko idzie świetnie i z miłymi niespodziankami :) oby tak dalej :)

    OdpowiedzUsuń